Skupina elyn Žádné sliby pouze komplexní řešení

Chytrá řešení

Máme rádi nové věci a co Vy? Rozhodli jsme se pro Vás připravit další služby a inovace, které jsou v dnešním světě velkým tématem. Všichni chceme šetřit čas a pokud je to možné, mít veškerou obsluhu ve svém mobilním zařízení. Proto pro Vás máme další možnosti v divizi CHYTRÁ ŘEŠENÍ. Pojďme se na ně společně podívat.

Nabídka služeb


Chytrá domácnost

Ovládání pračky, světel a dalších zařízení v domácnosti v jednom? Chcete kompletně inteligentní nemovitost? Umíme Vám poradit.


Telekomunikační služby

Máte drahý nebo nevhodně nastavený telefonní tarif? Trápíte se špatným připojením k internetu nebo s málo programy v televizi?


Asistenční služby

Pomoc na telefonu se vždy hodí, ať se jedná o radu či o jinou potřebu. Máme pro Vás hned 6. druhů asistenčních služeb a připravujeme hodinového manžela.


Kontrola movitého majetku

Autobazar a stočené kilometry. V Čechách je to věčné téma a nikdo nechceme koupit auto s jinými reálnými kilometry. Prověříme, poradíme.


Operativní leasing

Financování auta vs operativní leasing. Vše má své pro i proti, máme srovnání v jaké situaci se hodí, která volba.


Vyřídíme za Vás

Nikdo nemáme rádi běhání po úřadech. Nechte to na nás. Jsme schopni za Vás zařídit celkem 21. úkonů týkajících se automobilů.


Slevy u obchodních partnerů

Máme pro Vás připravenou nabídku partnerů, kteří nám poskytly slevy pro naše zákazníky. Pojďte se podívat u koho můžete ušetřit.Máte zájem o nějakou službu?

Ať už jste fyzická osoba nebo firma, nastavíme vše dle Vašich představ.
Neváhejte nás kontaktovat:

Zavolejte mi   Kontakty


Naši partneřiZobrazit reference

Naše on-line řešení

Hypotéka

Pomůžeme vám najít nejvýhodnější hypotéku za pár minut.

Najít hypotéku

Elektřina a plyn

Sjednání smlouvy a podpis vyřídíte jednoduše z domova on-line.

On-line sjednání

Zákaznické centrum

ČESKÉ BUDĚJOVICE
LANNOVA TŘ. 89/47

PROVOZNÍ DOBA
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK: 8:00 - 16:30

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.