Skupina elyn Žádné sliby pouze komplexní řešení

O skupině ELYN

Společnost ELYN jsme původně založili se záměrem komplexního energetického poradenství, zprostředkování a srovnání cen dodavatelů elektřiny a plynu pro svou různorodou škálu klientů. O tomto napovídá sám název společnosti – ELYN – vznikl kombinací slov ELEKTŘINA a PLYN. Při styku s klienty jsme se často setkávali s dotazy či přáním, zda nenabízíme i přidané služby v energetice, jako jsou například fotovoltaické elektrárny, stále oblíbená tepelná čerpadla, kotle, dotace atp. Naším cílem je co nejvíce usnadnit a zpříjemnit našim klientům život, tak jsme dali hlavy dohromady a vytvořili jsme nové rozšíření, ve kterém jsme spojili energetické a finanční poradenství pod hlavičku skupiny ELYN a rozdělili jsme se do divizí ELYN ENERGIE a ELYN FINANCE.

Postupem času jsme se zorientovali i v realitním trhu a zjistili jsme, že to je přesně ten další směr, kterým se chceme dále ubírat. A tak vznikla divize ELYN REALITY.

Zajistíme klientům hladký průběh prodeje, pronájmu, či nákupu nemovitosti. Pro úspěšný obchod můžeme v rámci divize FINANCE pomoci s financováním úvěru a v neposlední řadě můžeme klientovi zprostředkovat nejlepší možné nabídky elektřiny a plynu v rámci divize ENERGIE.

Obor, který spojuje všechna odvětví, je účetní a daňové poradenství. Dokážeme pomoci malým i velkým firmám s kompletní správou účetnictví, mzdovou a personální agendou, kontaktem s úřady a zajistíme daňové poradenství. Obrátit se na nás mohou ale i fyzické osoby, které například potřebují pomoci se zpracováním daňového přiznání. Sestavili jsme tým zkušených účetních a rozšířili naše portfolio o pátou divizi – ELYN ÚČETNICTVÍ A DANĚ.

S klienty dodržujeme silné obchodní vztahy a jsme pro ně k dispozici při řešení jakéhokoliv problému. Důvěra, komunikace a transparentnost jsou u nás základ.

Víme, jak je pro každého klienta důležité mít přehled o svých obchodních záležitostech, tak má u nás každý klient svou vlastní online knihovnu, ve které vidí všechny své smlouvy.

Tato komplexní nabídka služeb je přesně to, co celý náš tým baví a naplňuje.

A také je to na naší práci znát.

„Začátkem všech úspěchů je touha. Pamatujte si to! Slabá touha přinese slabé výsledky tak, jako malý ohýnek vydá málo tepla.“

„Co máme za sebou a co před sebou, je málo důležité ve srovnání s tím, co máme v sobě.“

Naši partneřiZobrazit reference

Naše on-line řešení

Hypotéka

Pomůžeme vám najít nejvýhodnější hypotéku za pár minut.

Najít hypotéku

Elektřina a plyn

Sjednání smlouvy a podpis vyřídíte jednoduše z domova on-line.

On-line sjednání

Zákaznické centrum

ČESKÉ BUDĚJOVICE
LANNOVA TŘ. 89/47

PROVOZNÍ DOBA
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK: 8:00 - 16:30

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.