Fotovoltaika

Oslňte svou peněženku úspornými technologiemi garancí dotace

Získat nabídku na míru

Snížíte náklady na energie

Zvýšíte svou nezávislost

Garantujeme získání dotace NZÚ

Montáž do pár týdnů

Jak funguje fotovoltaika v praxi?

1 Ráno

Vaše fotovoltaická elektrárna vyrábí energii už s prvními slunečními paprsky. Pokud nejsou ještě dostatečně silné pro obsluhu vaší domácnosti, bude si brát elektrárna energii z baterie nebo distribuční sítě.

2 Odpoledne

Přes den funguje vaše elektrárna na plný výkon. Většinou bez problémů obslouží běžné spotřebiče (lednice, mrazák apod.). Přebytečnou energii navíc ukládá do baterie, kterou využíváte např. navečer po příchodu z práce.

3 Večer

Jakmile slunce zapadne, vaše elektrárna přestane vyrábět. V tu chvíli ale začnete využívat energii, která se přes den uložila v baterii. A pokud vám tato energie nebude stačit, automaticky se připojíte k distribuční síti.

Garantujeme vám získání dotace nová zelená úsporám

Stát poskytuje pro domácnosti dotace na fotovoltaické elektrárny až do výše 225 000 Kč. Pokud vám při naší realizaci nevznikne nárok na dotaci, vyplatíme vám ji z vlastních prostředků.

Vaše instalace bude snadná1
Získejte naši on-line nabídku

Vyplňte náš rychlý formulář a my vám do 3 pracovních dní pošleme nabídku na e-mail.

2
Přijedeme k vám na zaměření

Před uzavřením smlouvy vás navštíví náš technik. Společně si odsouhlasíte nejvhodnější řešení pro vaše potřeby a podepíšete smlouvu.

3
Administrativu zařídíme za vás

Následně vyřídíme projektovou dokumentaci a administrativu, která je potřebná k vaší instalaci, připojení elektrárny a získání dotace.

4
Provedeme kompletní montáž

Během 1 až 3 dní zajistí naši technici kompletní montáž panelů a všech technologií. Po instalaci provedeme také celkovou revizi vaší elektrárny.

5
Spustíme a naučíme ovládat

Vaši novou elektrárnu spustíme a vysvětlíme vám její funkce a obsluhu. Ale nebojte se - vaše elektrárna bude pracovat samostatně.

6
Garantovaná dotace a záruka

Jako registrovaný dodavatel dotace NZÚ vám garantujeme získání dotace. Navíc od nás získáte nadstandardní záruky.

Jak bude váš systém vypadat?Panely

Fotovoltaické panely „chytají“ sluneční paprsky a přetváří je na elektrickou energii. Jsou vyrobeny z hliníkového rámu, solárních článků a ochranného skla.

Střídač

Toto zařízení je „mozkem“ vaší elektrárny. Řídí její chod, monitoruje výrobu a upravuje paramenty elektřiny, kterou vaše panely vyrobí.

Baterie

Baterie má funkci akumulační a ochrannou. „Schovává“ vám vyrobenou energii na vhodnější chvíli. A navíc vás chrání proti případným výpadkům proudu.

Postaráme se o výkup přebytků

Pokud vyrobíte více elektřiny, než jste schopni spotřebovat nebo uložit do baterie, rádi od vás tyto přebytky vykoupíme za výhodné ceny.


Více o výkupu


Získejte naši on-line nabídku

Vyplňte náš rychlý formulář a my vám do 3 pracovních dní pošleme nabídku na e-mail.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Zákaznické centrum

ČESKÉ BUDĚJOVICE
LANNOVA TŘ. 89/47

PROVOZNÍ DOBA
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK: 8:00 - 16:30

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.