Fragment dotsHero imageFragment letter

Odkud získáváme elektřinu?
ELYN - Čistá a stabilní energie.

Zveřejněno: 1.7.2023

V posledních letech se energetický sektor otřásl v základech. V důsledku globální energetické krize, nestability na trhu a zvyšování cen elektřiny přišel více než milion zákazníků o svého dodavatele. Našli jsme tedy způsob, jak našim zákazníkům nabídnout stabilní energie z vlastních zdrojů. Proto s námi obavu o dodávku elektřiny mít nemusíte.

Více než 2500 vlastních zdrojů čisté energie

Nejsme jen pouhým dodavatelem energie, ale snažíme se ovlivňovat budoucnost energetiky. Odklon od fosilních zdrojů a investice do vlastních zdrojů čisté energie nám umožňují nabídnout nejen stabilní, ale také konkurenceschopné ceny. Představte si přes 2500 vlastních zdrojů čisté a zelené elektřiny, které nám dodávají energii. A pokud zrovna potřebujeme více energie, než obnovitelné zdroje vyrobí, jednoduše ji dokoupíme na trhu, jako všichni ostatní dodavatelé.

Odkud pochází naše elektřina

Proč obnovitelné zdroje?

Podpora obnovitelných zdrojů není pro nás pouze trend. Je to naše přesvědčení a závazek vůči budoucím generacím a našim zákazníkům. Fotovoltaické a vodní elektrárny jsou spolehlivé, udržitelné a nabízejí dlouhodobou perspektivu pro stabilní dodávky elektřiny.

Stabilita a výhodné ceny: Dva klíčové pilíře

V ELYNu chápeme, jak důležitá je pro Vás stabilita. Když otevřete noviny, nechcete zjistit, že Váš dodavatel ukončil činnost. Zároveň ale chcete mít jistotu, že Vaše účty za elektřinu nebudou každý měsíc skákat vzhůru. Díky našemu rozhodnutí investovat do obnovitelných zdrojů jsme schopni oba klíčové pilíře zajistit.

Nejste jen zákazníkem, společně s námi tvoříte budoucnost

Při výběru dodavatele energie se rozhodujete nejen o ceně, ale také o tom, kam směřuje Vaše podpora. Přidáním se k ELYNu nejenže získáte stabilní dodavatele energie, ale také se stáváte součástí většího poslání – hnutí za čistou a udržitelnou energii pro všechny.

Zjistěte, kolik byste s námi ušetřili

Zjistěte sami, jaké by byly Vaše měsíční náklady za elektřinu s ELYNem. Klikněte níže a spočítejte si svou potenciální úsporu. Protože s námi je elektřina nejen zelenější, ale také výhodnější.

SPOČÍTEJTE SI
NOVOU ZÁLOHU

Pomocí naši on-line kalkulačky si rychle spočítáte, jak by vycházely nové zálohy u nás. Vše zvládnete bez nutnosti mít u sebe vyúčtování.

Spočítat zálohu
SPOČÍTEJTE SI <br class="dbr"/> NOVOU ZÁLOHU

ČLÁNKY NABITÉ INFORMACEMI

ZÍSKEJTE NAŠE ČLÁNKY RYCHLOSTÍ SVĚTLA

Přihlaste se k našemu newsletteru s tím nejzajímavějším ze světa energetiky nebo tipů pro domácnost. Možnost odhlásit se máte vždy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Zapojte e-mail do naši soustavy