Účetnictví a daně

Svěřte Vaše účetnictví do našich rukou. Zajistíme pro Vás kompletní servis v podobě vedení účetnictví, mzdové a personální agendy, kontaktu s úřady a daňové poradenství. Klademe důraz na individuální přístup ke klientovi a jeho maximální spokojenost.


S čím Vám můžeme pomoci?


Kompletní vedení účetnictví

Kompletní správu Vašeho účetnictví vyřešíme za Vás. Sledujeme legislativní změny, za vykonanou práci jsme plně zodpovědní a řádně pojištěni.

Daňová evidence

Zajistíme za Vás přehled o Vašich příjmech, výdajích, majetku a dluzích. Věnujte se plně svému podnikání a daňovou evidenci nechte na své účetní.

Daňové poradenství

Pomůžeme Vám snížit daňové odvody a optimalizovat je pomocí zákonných prostředků. Obraťte se na nás.

Mzdová a personální agenda vč. právního poradenství

Připravíme celkovou personální agendu. Víme o všech povinnostech zaměstnavatele a známe předpisy, které je upravují. Samozřejmě zajistíme kontakt s úřady a povinná hlášení.

Ekonomické poradenství a finanční controling

Potřebujete analyzovat hospodaření svého podniku? Pouštíte se do nového projektu a chcete zpracovat business plan? Žádáte o finanční podporu nebo dotaci od státu? I toto a více pro Vás uděláme.


Svěřte nám své účetnictví

Své účetnictví můžete svěřit do rukou profesionálů, kteří Vám vždy vyjdou vstříc. Spokojenost našich klientů je naší motivací, takže ať už jste fyzická osoba nebo firma, nastavíme vše dle Vašich představ a doporučíme Vám oblasti s potenciálem úspor.

Zavolejte mi   poptávka


Naši partneřiZobrazit reference

Naše on-line řešení

Hypotéka

Pomůžeme vám najít nejvýhodnější hypotéku za pár minut.

Najít hypotéku

Elektřina a plyn

Sjednání smlouvy a podpis vyřídíte jednoduše z domova on-line.

On-line sjednání

Zákaznické centrum

ČESKÉ BUDĚJOVICE
LANNOVA TŘ. 89/47

PROVOZNÍ DOBA
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK: 8:00 - 16:30

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.